![](/UsersFiles/admin/images/Anakoinoseis/ag_Nikolaos_laguna/prosklhsh_Ag.Nikolaou_Laguna.jpg)
Με ιδιαίτερη πνευματική χαρά σας προσκαλούμε στην πανήγυρη της ενορίας μας με την ευκαιρία της εορτής του πολιούχου και προστάτου αυτής Αγίου Νικολάου Επισκόπου Μύρων της Λυκίας του Θαυματουργού.
Την Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2010 θα πραγματοποιηθεί ο Όρθρος και η Θεία Λειτουργία Ιερουργούντος του σεπτού Ποιμενάρχου μας Σεβασμιωτάτου Μητροπολίτου Λαγκαδά, Λητής και Ρεντίνης κ.κ. Ιωάννου.
Πρόγραμμα Πανηγύρεως |
|